LinuxVirt:

WikiPavadinimas yra žodis, sudarytas iš žodžių, parašytų be tarpų (ir prasidedančių didžiosiomis raidėmis), grupės, pvz., SistemosInformacija. WikiPavadinimai automatiškai tampa hipernuorodomis į WikiPavadinimo puslapį. Didžiosios ir mažosios raidės nustatomos wiki programinės įrangos sąrankos. Numatytoji sąranka turėtų automatiškai veikti UTF-8 ženklams (skaičiai laikomi mažaisiais rašmenimis).

Jei paspausite ant paryškinto puslapio pavadinimo (pvz., WikiPavadinimas šiame puslapyje), pamatysite visų puslapių, kurie nurodo į esamą, sąrašą. Tai veikia netgi puslapiuose, kurie dar nesukurti.

Klaustukas, esantis prieš nuorodą, arba pilkos spalvos nuoroda reiškia, kad puslapis dar nesukurtas. Paspaudę ant klaustuko ženklo ar puslapio pavadinimo, pateksite į numatytąjį kūrimo puslapį, kuriame galite sukurti tą puslapį (pvz., TokioPuslapioIšTiesųNėra). Puslapių, kurie dar nesukurti, bet nurodyti kitame puslapyje, sąrašas yra NorimiPuslapiai.

Wiki pavadinimo išvengimas, pvz., jei norite užrašyti žodį WikiPavadinimas nesukurdami nuorodos, įmanomas vienu iš trijų būdų:

Norėdami apie wiki žymėjimą sužinoti daugiau, žiūrėkite PagalbaRedagavimo. Saistymo patarimus galite rasti puslapyje PagalbaSaistymo.